"Поїв, покурив, помер". Законний мер Мелітополя розповів про підрив окупантів у кафе на захопленій частині Запоріжжя

У окупованому селі Кінські Роздори Пологівського району Запорізькой області у кафе, до обідали російські загарбники, сталася низка вибухів. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, - йдеться на його сторінці у Telegram  3 вересня.

"Три «по» окупантів на південному напрямку: поїв, покурив, помер.  Вчора ввечері у селі Кінські Роздори Пологівського району довго вибухало в одному з кафе, де полюбляли відпочивати рософіцери.  Місцевий власник влаштував у колишньому дитячому садочку подвійний бізнес: основний зал перетворив на харчевню і прикормив ворога, а складські приміщення віддав окупантам під зберігання боєприпасів.  Детонувало понад півтори години. Полум'я перекинулось на два Камази рашистів і техніку колаборантів", - розповів Федоров.

Як повідомлялося, дуже гучний вибух пролунав в окупованому Бердянську Запорізької області 2 вересня. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті