Повітряні сили ЗСУ попереджають про імовірні пуски ворогом дронів типу "Shahed" з південно-східного напрямку

Повітряні сили ЗСУ ввечері 12 вересня повідомили про імовірні пуски ворогом ударних дронів типу "Shahed" з південно-східного напрямку. 

"Імовірні пуски ударних БпЛА типу "Shahed". Про зміну обстановки, напрямок руху, повідомимо додатково! Слідкуйте за нашими повідомленнями та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!", - йдеться у повідомленні.

"Запорізька область - загроза застосування ворогом ударних БпЛА! Повітряна тривога в Харківській області пов’язана з активністю ворожої тактичної авіації", - також повідомляють ПС ЗСУ.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті