Повітряні сили вночі знищили 18 із 25 "шахедів" та одну ракету

Сили оборони України у ніч на 1 грудня збили 18 із 25 ударних БпЛА  "Shahed-136/131" та одну керовану авіаційну ракету Х-59 із двох, запущених ворогом. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

"У ніч на 1 грудня 2023 року противник атакував ударними БпЛА типу "Shahed" з двох напрямків: мис Чауда – окупований Крим , Приморсько-Ахтарськ – рф. Також  окупанти завдали удару керованими авіаційними ракетами з повітряного простору окупованої Херсонщини", - йдеться й повідомленні.

Усього ворог застосував дві КАР Х-59 та 25 ударних БпЛА  "Shahed-136/131".

Зазначається, що основним напрямком удару були південь та схід країни.

"В результаті бойової роботи знищено 18 ударних БпЛА, одну керовану авіаційну ракету Х-59.Протиповітряна оборона працювала у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях", - повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Як повідомлялося раніше, у російському "шахеді" знайшли SIM-карту українського оператора.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті