Повісили на дерево "Валеру" у формі російського військового: прикордонники Білорусі скаржаться на психологічний тиск з боку ЗСУ

Білоруські прикордонники поскаржилися, що українські військові повісили на дерево "манекена Валеру" у російській формі, щоб тиснути на них психологічно. Про це йде мова у сюжеті на держтелебаченні ОНТ, - пише ВВС.

У ньому, зокрема, розповідається про білоруську прикордонну заставу "Глушкевичі", поряд з якою знаходиться Житомирська область України.

У сюжеті співробітники прикордонної служби Білорусі скаржаться на психологічний тиск з боку українських прикордонників та на їхні "хуліганські витівки".

Як приклад такої "витівки" представник Мозирського прикордонного загону Сергій Павлов наводить інцидент з манекеном, якого нібито повісили українські прикордонники на дереві поряд із кордоном.

"Було встановлено макет повішеного військовослужбовця у формі російської армії, якого представники України назвали Валерою. Сказали, що це військовослужбовець, убитий під Києвом", – розповів Павлов.

За його словами, манекен був повішений "з метою залякування та психологічного тиску" на білоруських військовослужбовців, які охороняють кордон.

Як саме білоруські прикордонники довідалися, що манекена назвали Валерою, Павлов не уточнив.

На сюжет уже відреагувала українська прикордонна служба. Вона виклала уривок відеоролика зі словами Павлова у себе в соцмережах і супроводжувала його словами: "Ми не лякаємо, ми натякаємо..."

Як повідомлялося, командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що загроза наземних дій ворога з території Білорусі наразі низька.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті