Повісили на дерево "Валеру" у формі російського військового: прикордонники Білорусі скаржаться на психологічний тиск з боку ЗСУ

Білоруські прикордонники поскаржилися, що українські військові повісили на дерево "манекена Валеру" у російській формі, щоб тиснути на них психологічно. Про це йде мова у сюжеті на держтелебаченні ОНТ, - пише ВВС.

У ньому, зокрема, розповідається про білоруську прикордонну заставу "Глушкевичі", поряд з якою знаходиться Житомирська область України.

У сюжеті співробітники прикордонної служби Білорусі скаржаться на психологічний тиск з боку українських прикордонників та на їхні "хуліганські витівки".

Як приклад такої "витівки" представник Мозирського прикордонного загону Сергій Павлов наводить інцидент з манекеном, якого нібито повісили українські прикордонники на дереві поряд із кордоном.

"Було встановлено макет повішеного військовослужбовця у формі російської армії, якого представники України назвали Валерою. Сказали, що це військовослужбовець, убитий під Києвом", – розповів Павлов.

За його словами, манекен був повішений "з метою залякування та психологічного тиску" на білоруських військовослужбовців, які охороняють кордон.

Як саме білоруські прикордонники довідалися, що манекена назвали Валерою, Павлов не уточнив.

На сюжет уже відреагувала українська прикордонна служба. Вона виклала уривок відеоролика зі словами Павлова у себе в соцмережах і супроводжувала його словами: "Ми не лякаємо, ми натякаємо..."

Як повідомлялося, командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що загроза наземних дій ворога з території Білорусі наразі низька.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті