Споживання електроенергії у Києві обмежено на 575 МВт, однак тотальних відключень не буде - YASNO

Споживання електроенергії в Києві у зв'язку з черговою російською ракетною атакою обмежено на 575 МВ, проте тотальні відключення не передбачаються. Про це повідомив у Фейсбук голова постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко 5 грудня.

"У Києві зараз екстрені відключення через атаки. Споживання обмежене на 575 МВт, але про тотальне відключення не йдеться. Більша частина міста - зі світлом. Як тільки ситуація в енергосистемі повністю стабілізується, ми повернемося до графіків відключень", - написав він.

Коваленко пообіцяв подати детальнішу інформацію трохи згодом.

"Є прильоти в трьох областях, але де саме і наскільки серйозно, поки говорити не будемо. Енергетики вже працюють над відновленням", - поінформував голова YASNO.

Він також закликав киян поки що утриматися від дзвінків до кол-центрів.

"Шановні містяни, не атакуйте всіма під'їздами кол-центри. Дівчата та хлопці не знають, коли буде відновлення світла за вашою адресою. Дякую", - доповнив Коваленко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмігаль заявив, що енергетична система України після ракетного обстрілу Росії 5 грудня функціонує, хоча зафіксовано потрапляння до енергооб'єктів у Київській, Вінницькій, Одеській областях.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті