Постачання танків Україні зруйнують здатність РФ вести механізовану війну – ISW

Постачання танків Україні та нездатність росії відновити свій механізований потенціал суттєво обмежать можливості окупантів до маневреної війни. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

"Своєчасне надання Заходом танків та бронетехніки Україні зруйнує здатність РФ вести механізовану війну. Однак москва намагається відновити своє оборонне виробництво у найближчій перспективі", - зазначили фахівці ISW.

При цьому, як зазначили аналітики, росіяни за рік повномасштабного вторгнення втратили близько 50% танків Т-72Б та Т-72Б3М, а також велику кількість Т-80. Співробітники Інституту наводять і оцінку міністра оборони Великобританії Бена Уоллеса, згідно з якою знищені або непридатні для використання вже дві третини російських танків.

В Інституті вивчення війни наголосили, що Київ продовжує мати вікно можливостей для початку широкомасштабних контрнаступів протягом кількох місяців. Однак здатність зробити це значною мірою залежить від швидкості та масштабу, з якими Захід надасть необхідну техніку, зокрема танки та бронетехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія втратила в Україні до половини своїх танків.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті