Постачання танків Україні зруйнують здатність РФ вести механізовану війну – ISW

Постачання танків Україні та нездатність росії відновити свій механізований потенціал суттєво обмежать можливості окупантів до маневреної війни. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

"Своєчасне надання Заходом танків та бронетехніки Україні зруйнує здатність РФ вести механізовану війну. Однак москва намагається відновити своє оборонне виробництво у найближчій перспективі", - зазначили фахівці ISW.

При цьому, як зазначили аналітики, росіяни за рік повномасштабного вторгнення втратили близько 50% танків Т-72Б та Т-72Б3М, а також велику кількість Т-80. Співробітники Інституту наводять і оцінку міністра оборони Великобританії Бена Уоллеса, згідно з якою знищені або непридатні для використання вже дві третини російських танків.

В Інституті вивчення війни наголосили, що Київ продовжує мати вікно можливостей для початку широкомасштабних контрнаступів протягом кількох місяців. Однак здатність зробити це значною мірою залежить від швидкості та масштабу, з якими Захід надасть необхідну техніку, зокрема танки та бронетехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія втратила в Україні до половини своїх танків.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті