Постачання артилерії та ATACMS в Україну залишаються пріоритетом - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський назвав пріоритетними поставки Україні далекобійної артилерії, зокрема ракет ATACMS. Про це він сказав в інтерв'ю CNN, опублікованому 6 липня, пише Інтерфакс-Україна.

"У Росії є більш далекобійна зброя. Тому ATACMS дуже важливі. Чи прискорить це наші кроки вперед? Так. Сто відсотків. За деякими напрямками ми не могли б навіть думати зараз почати наступ, тому що в нас просто немає відповідної зброї, – сказав Зеленський. – Тому ATACMS – пріоритет, так. Артилерія загалом. У нас є дефіцит артилерії, і ми не можемо вразити всі цілі через відсутність відповідної кількості артилерії. Ми збираємо на ті чи інші напрямки, які пріоритетні, але ми не можемо розірватися. Не вистачає кількості".

Зеленський також звернув увагу на гуманітарну роль винищувачів F-16.

"Ми багато разів говорили про зернову ініціативу. Сьогодні, якщо росіяни починають блокувати коридор, нам нічим відповісти. F-16 дає можливість будувати захист у коридорі", – сказав він.

Раніше повідомлялося, що в конгресі США підтримали резолюцію із закликом до адміністрації Байдена передати Україні ракети ATACMS.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті