Посольства України в Данії та Румунії отримали небезпечні конверти – Кулеба

Два українські дипломатичні представництва – у Данії та Румунії – отримали небезпечні конверти. Про це під час брифінгу 6 грудня заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

"Маємо нові випадки відправки небезпечних конвертів. Сьогодні додалися наші посольства в Румунії та Данії. Усіх, хто продовжує відправляти ці пакети та тероризувати наші посольства, прошу розслабитися та не втрачати свій час та гроші на поштові марки, нічого ви цим не досягнете", - заявив міністр.

За його словами, проти українських посольств та консульств намагаються розгорнути кампанію терору та залякування. Загалом повідомляється про те, що погрози отримали дипломатичні представництва України у 12 країнах.

Нагадаємо, раніше Дмитро Кулеба заявляв, що українські посольства отримали 17 листів із залякуваннями дипломатів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті