Посол США в Україні визнала перед американцями наявність корупції в Україні, але заспокоїла: американська допомога використовується за призначенням

Посол США в Україні Бріджит Брінк визнала перед американскою аудиторією, що в Україні існує проблема корупції, однак заявила, що американська допомога при цьому використовується за призначенням. Про це Брінк заявила в ефірі американського консервативного інформаційного каналу Fox News 2 листопада.

"Існує довга історія виклику корупції в Україні та, щиро кажучи, в усьому регіоні. Це проблема радянської спадщини у багатьох країнах. Російська агресивна війна в Україні справді змінила суспільне сприйняття корупції в Україні, її більше не толерують. Це одна з причин, чому ми більше це бачимо і чуємо, і я думаю, що це добре", - сказала пані посол, відповідаючи на питання, чи є корупція перепоною у тому, щоб Вашингтон продовжував підтримувати Київ в його захисті від російської агресії.

Брінк також заявила, що український уряд робить багато кроків для подолання корупції, "включаючи переслідування низки високопосадовців і депутатів". При цьому надана Америкою підтримка використовується за призначенням, заявила дипломатка.

"Один з моїх пріоритетів як посла США - це стежити за допомогою, яку ми надаємо, і я ставлюсь до цього дуже серйозно. ...Третина нашого персоналу працює на місцях, сфокусованих на нагляді. Я можу сказати, що жодна частина військового обладнання не була використана іншим чином, ніж була призначена, як і жодна частина гуманітарної допомоги або будь-якої іншої бюджетної підтримки", - сказала також Брінк.

Раніше повідомлялось, що посол США в Україні Бріджіт Брінк повідомила про початок навчання українських льотчиків на винищувачах F-16 в Арізоні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті