Посли України та США у Ізраїлі провели зустріч

Відбулась зустріч послів України та США у Ізраїлі Євгена Корнійчука та Тома Найдса. Про це Т.Найдс повідомив на своїй сторінці в Twitter, оприлюднивши відповідне фото, - пише "Інтерфакс.Україна".

"Я з моїм другом, послом України Євгеном Корнійчуком. Наближаючись до свят, я думаю про своїх друзів в Україні", - зазначив глава диппредставництва США.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден заявив, що під час телефонної розмови 11 грудня з президентом України Володимиром Зеленським обговорювалося, що зміцнення протиповітряної оборони України є пріоритетним напрямом у наданні оборонної допомоги з боку США.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті