Португалія готова відправити танки Leopard до України вже у березні

Португалія готова відправити танки Leopard 2 до України вже у березні. Про це 20 лютого повідомляє CNN із посиланням на заяву Міноборони Португалії.

"Португалія готова відправити в Україну три бойові танки Leopard 2A6 вже в березні. Рішення було прийнято в рамках поточних контактів із союзниками та партнерами", - повідомили представники португальського військового відомства.

Журналісти додали, що території півдня та сходу України, де відбуваються багато жорстоких битв, є ідеальною областю для комбінацій сучасних західних танків та бронетанкових транспортних засобів, щоб вести контратаки.

Причому, крім португальських танків, низка інших країн запропонувала передати сучасні танки в Україну, хоча не всі підтвердили, яку кількість вони планують надіслати.

Нагадаємо, що інформація про те, що Португалія відправить Україні три танки Leopard, з'явилася на початку лютого.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті