Понад тисяча ВПО з Луганщини отримали допомогу в хабах Гірської громади за тиждень. У Дніпрі переселенці зможуть відвідати лікаря (контакт, адреса)

У Кремінському гумхабі в Дніпрі переселенців з Луганської області прийматиме сімейний лікар 19 грудня. Про це повідомив голова Лугансбької ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі 18 грудня.

"19 грудня у Кремінському координаційному центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб Луганщини, який знаходиться у місті Дніпро, працюватиме сімейний лікар Рубіжанської міської лікарні. На прийомі медик зможе провести огляд пацієнтів, виміряти рівень цукру в крові, також є можливість укласти з ним декларацію", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що безкоштовні медичні послуги надаватимуться з 10:00 до 12:00 за адресою: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89. Телефон для додаткової інформації: 050-945-71-76.

Лисогор також повідомив, що понад тисяча жителів Луганщини відвідали хаби Гірської громади на тижні, що минув

Крім того, вони користувалися низкою послуг, які запропонували в цих гуманітарних осередках.

Медичні, юридичні та адміністративні, консультації спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості та Пенсійного фонду України надавали в Києві.

Із питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, а також стосовно зайнятості населення роз’яснювали у Богданівці. У хабі чергувала медична сестра. 

У Корсунь-Шевченківському відповідали на питання відносно захисту прав та інтересів дітей. За необхідності відвідувачі одержували ліки. 

Консультації щодо реєстрації на отримання допомоги, пошуку тимчасового прихистку відбулися у Хмельницькому. Наші ВПО мали змогу звернутися до лікарів Норвезького Червоного Хреста.

На Полтавщині надавали допомогу з питань захисту прав та інтересів дітей, приймали спеціалісти Пенсійного фонду України, юристи БФ "Право на захист", медична сестра та терапевт.

Раніше повідомлялось, що жителі Луганщини зможуть звернутися на "гарячу лінію" до керівництва ПФУ регіону.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті