Понад 50 країн засудили "вибори" путіна на окупованих територіях України

Понад 50 країн-участниць ООН засудили так звані "вибори" президента РФ, які проводить росія на окупованих територіях України. Про це повідомляє постійне представництво України при ООН.

Як повідомляється, спільну заяву підписали 55 країн, а також Європейський союз. Серед тих, хто засудив "вибори" - члени ЄС, США, Аргентина, Австралія, Грузія, Японія, Молдова, Південна Корея, Велика Британія, Уругвай.

"Ми рішуче засуджуємо нелегітимні спроби Російської Федерації організувати вибори президента Росії на тимчасово окупованих територіях міжнародно визнаної території України. Проведення виборів на території іншої держави-члена ООН без її згоди є явним неповагою до принципів суверенітету та територіальної цілісності. Такі вибори не мають чинності за міжнародним правом", - йдеться у заяві.

Також країни закликали не визнавати будь-яку зміну росією статусу Криму, Севастополя, а також Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької областей.

Нагадаємо, українські хакери зламали сервіс держпослуг РФ, через який проходить голосування на "виборах". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті