Українські хакери зламали сервіс держпослуг РФ, через який проходить голосування на "виборах"

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР) зламали систему державних послуг РФ, через яку здійснюється електронне голосування на "виборах президента". Про це Укрінформу повідомило джерело у розвідці.

"Сайт держпослуг Росії лежить. Система голосування лежить. Кіберфахівці ГУР обійшли всі системи захисту. Так буде тривати до кінця голосування", - сказав обізнаний співрозмовник агентства.

Крім того, здійснюються атаки на електронні сервіси партії "Единая Россия".

"Триває робота кіберфахівців ГУР МОУ України", - зазначило джерело.

Нагадаємо, раніше кіберфахівцям ГУР у результаті DDoS-атаки вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони РФ.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті