Понад 21 мільйон росіян заборгували банкам за кредитами. Загальна сума боргів наближається до 3 трильйонів

Неплатниками за кредитами стали понад 21 мільйон росіян. Загальна сума стягнень цього року вже досягла 2,9 трильйона рублів. Про це 3 листопада повідомляють росЗМІ з посиланням на Федеральну службу судових приставів.

"За 9 місяців цього року в роботі у приставів перебувало 21,1 млн виконавчих проваджень про стягнення заборгованості з фізичних осіб на користь банків. За даними ФССП, це на 22% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна сума боргів при цьому зросла на 200 мільярдів рублів за рік", - пишуть пропагандисти.

Найбільша кількість боржників за кредитами на початок жовтня мешкає в Башкортостані, Краснодарському і Красноярському краях, а також у Московській і Свердловській областях.

Місцеві експерти коментують ситуацію, зазначаючи, що кількість неплатників збільшується через зростання цін, яке випереджає зростання доходів росіян. Ще один фактор - підвищення ключової ставки і подорожчання кредитів. Крім того, пристави зазначають, що погашення заборгованостей ускладнюють борги з податків, комунальних послуг і загалом закредитованість населення.

За даними Центробанку на перші півроку 2023-го, кредити і позики мають 47 мільйонів росіян.

Нагадаємо, що в росії практикується "допомога" з погашення кредитів у банках шляхом укладення контракту у військкоматі.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті