Понад 200 ВПО з Луганщини у Сумській області протягом тижня отримали продукти харчування, понад 100 – засоби гігієни

На Сумщині понад 200 ВПО з Луганщини протягом тижня отримали продукти харчування, ще більше 100 – засоби гігієни. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 22 березня.

"На Сумщині понад 200 ВПО з Луганщини протягом тижня отримали продукти харчування, ще більше 100 – засоби гігієни", – сказано в повідомленні. Зазначається, що в координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини в Сумській області на минулому тижні 202 ВПО видані продукти харчування, засоби гігієни отримали 118 сімей.

Також завершено видачу обігрівачів від БФ "Восток-SOS". Їх надано 70 родинам.

Підкреслюється, що 17 березня також відбулася виїзна видача гуманітарної допомоги у м. Ромни. 22 жителі Луганщини отримали набори продуктів харчування та засоби гігієни. А представниця БФ "Право на Захист" проконсультувала бажаючих стосовно юридичних питань.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали ще кількасот гігієнічних та продуктових наборів у Кремінському хабі в Дніпрі.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті