Понад 1200 переселенців з Луганщини отримали гуманітарну допомогу й різні послуги в хабах Гірської громади протягом тижня

Більше 1200 ВПО з Луганської області отримали різну допомогу в гуманітарних осередках Гірської громади в кількох регіонах україни протягом тижня. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 27 лютого.

"Протягом тижня більше 1,2 тисячі луганчан отримали допомогу в гуманітарних осередках Гірської громади", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що, крім того, переселенці отримали низку послуг. 

Так, у Києві приймали лікар, спеціаліст Луганського обласного центру зайнятості та юрист БФ "Право на захист".

У Богданівці працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна. Там також надавалися роз’яснення з питань отримання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, можна було звернутися до фахівця обласної служби зайнятості. 

У Корсунь-Шевченківському переселенцям надавали послуги лікарі Товариства Червоного Хреста України.

У Хмельницькому консультували пенсійники Луганщини.

На Полтавщині фахівці БФ "Право на захист" надавали юридичну підтримку, спеціалісти ПФУ - з питань пенсійного забезпечення. Медична сестра видавала ліки.

Раніше повідомлялось, що медичний заклад зі Старобільська, релокований у Рівне, отримав вісім потужних генераторів.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті