Медичний заклад зі Старобільська, релокований у Рівне, отримав вісім потужних генераторів

Вісім потужних генераторів отримав медзаклад із Старобільська, релокований у Рівне - КНП "Старобільський центр первинної медико-санітарної допомоги". Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 26 лютого.

"Отримані від ДП "Укрвакцина" МОЗ України» дизельні генератори "Younes Bros" дозволять забезпечити безперервне надання якісних медичних послуг пацієнтам у випадку перебоїв у роботі централізованих джерел електропостачання", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що в липні 2022 року КНП "Старобільський ЦПМСД" відновило діяльність у місті Рівне. Він працює за адресою: вулиця Стельмаха, 18-м. Прийом відбувається з 10:00 до 14:00 щодня, крім суботи та неділі. 

Крім того, медичні працівники старобільської первинки щосереди приймають в Києві (вулиця Рене Декарта, 14, з 10:00 до 14:00).

"Мобільна бригада закладу за допомогою отриманого від партнерів з Польщі автомобіля "швидкої" здійснює виїзди, зокрема, до Львова", - йдеться також у повідомленні.

Раніше Старобільська РВА надала оновлені контакти й адреси гуманітарних хабів, які обслуговують ВПО з Луганщини в різних регіонах України.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті