Помилуваного путіним ув'язненого-вагнерівця затримали за сексуальне насильство над 9-річною дівчинкою

Помилуваного Путіним екс-ув'язненого, який воював в Уєраїні у складі ПВК "Вагнер", затримано за сексуальне насильство над 9-річною дівчинкою в російському Кургані. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє ASTRA 22 березня.

"У Кургані затримано екс-найманця ПВК "Вагнер" 34-річного Андрія Фролова. Щодо чоловіка порушили кримінальну справу за ч. 4 ст. 132 КК РФ (насильницькі дії сексуального характеру). За версією слідства, чоловік поглумився над ученицею другого класу", - сказно в повідомленні.

Уточнюється, що дівчинці 9 років.

Як наголошується в повідомленні, Фролов раніше неодноразово судимий: за зґвалтування, вбивство, викрадення авто, образу представника влади і водіння у п'яному вигляді. Із місць позбавлення волі в листопаді 2022 року він завербувався в ПВК "Вагнер", вирушив на війну в Україну і повернувся на волю в травні 2023 року. 

"Усіх учасників ПВК закритими указами милував путін", - сказано також у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що ще один помилуваний путіним зек повернувся зі "СВО" і вчинив сексуальне насильство над 7-річною дівчинкою.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті