Помилкову інформацію щодо звільнення Андріївки Маляр пояснила "комунікаційним збоєм"

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр пояснила хибну інформацію щодо звільнення Андріївки "комунікаційним збоєм між декількома джерелами інформації". Про це Маляр написала у своєму Телеграм-каналі 14 вересня.

"Уточнюю з приводу інформації про звільнення Андріївки. Я не викладаю таку інформацію без координації та узгодження з військовими. Наразі відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій", – йдеться в повідомленні.

Маляр зазначає, що в Адріївці є певний успіх, та станом на зараз тривають важкі бої.

Раніше Міноборони повідомило про звільнення від окупантів ще одного населеного пункту на Бахмутському напрямку – Андріївки.

Згодом заяву Ганни Маляр про взяття Андріївки назвали хибною та передчасною у Третій окремій штурмовій бригаді.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті