Помічника депутата російської держдуми Бородая затримали на окупованій території Луганської області

На окупованій території Луганської області затримали Олексія Сушкова - помічника депутата російської держдуми Олександра Бородая. Про це з посиланням на своє джерело повідомив Телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ" 19 березня.

"Як стало відомо "ВЧК-ОГПУ", на території ЛНР затримали помічника депутата Державної Думи Олександра Бородая Олексія Сушкова", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що під час затримання в машині Сушкова виявлено значну суму грошових коштів у російських рублях, походження якої затриманий пояснити не зміг.

Інформація про те, в якому саме населеному пункті було затримано помічника депутата і з якої причини, відсутня.

Раніше повідомлялося, що в окупованому селищі Луганщини застрелили двох охоронців, які приїхали "на заробітки" з Краснодарського краю РФ.

Раніше також повідомлялося, що "доброволець" "Шторм Z", колишній член банди підлітків-вбивць, кинув гранату в групу "співробітників МВС ЛНР" у центрі Луганська.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті