"Доброволець" "Шторм Z", колишній член банди підлітків-вбивць, кинув гранату в групу "співробітників МВС ЛНР" у центрі Луганська

Член банди підлітків-вбивць, а нині "доброволець" зі "Шторм Z" Олексій Шатілов кинув гранату в групу співробітників "МВС" у Луганську. Про це з посиланням на своє джерело повідомив Телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ" 19 березня.

"За повідомленням джерела ВЧК-ОГПУ, інцидент трапився 18 березня в районі 15:00 на Оборонній вулиці. Поліцейські спробували зупинити для перевірки документів двох підозрілих чоловіків. Перехожі кинулися від співробітників ППС тікати і кинули в тих, хто наздоганяв, гранату Ф-1", - ідеться в повідомленні. 

Зазначається, що один із втікачів був спійманий і затриманий. Ним виявився раніше неодноразово судимий 34-річний Олексій Шатілов. 

"У кримінальних хроніках Пензи про нього писали, що після чергової відсидки в колонії для малолітніх злочинців він із приятелями по катівнях організували банду і промишляли крадіжками, викраденнями і розбоями, під час одного з яких убили жінку за 60 рублів. У 2009 році суд засудив Олексія Шатілова до 18 років і 1 місяця", - ідеться в повідомленні. 

Уточнюється, що при собі у нього було вилучено військовий квиток комісаріату Пензенської області датований вереснем 2023 року.

Раніше повідомлялося, що в окупованому селищі Луганщини застрелили двох охоронців, які приїхали "на заробітки" з Краснодарського краю РФ.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті