Померла російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка стала широко популярною завдяки українському продюсеру

Померла російська актриса театру і кіно Анастасія Заворотнюк. Про це 30 травня повідомляють росЗМІ з посиланням на соцмережі.

Актриса померла вночі після тривалої хвороби. 53-річна Заворотнюк боролася з онкологічним захворюванням, ще з 2019 року перестала брати участь у театральних постановках.

Широку популярність артистці приніс серіал «Моя прекрасна няня», продюсером якого був відомий український режисер і продюсер Олександр Роднянський.

«Сьогодні Анастасія Заворотнюк пішла з життя. Молодою... Я не буду перераховувати ролі Насті в театрі і в кіно. Вона залишилася «нянею Вікою» для багатьох мільйонів людей. І такою її пам'ятатимуть. Красивою, веселою, пустотливою... RIP!", - написав Роднянський у себе в Телеграм і додав фото.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті