Померла російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка стала широко популярною завдяки українському продюсеру

Померла російська актриса театру і кіно Анастасія Заворотнюк. Про це 30 травня повідомляють росЗМІ з посиланням на соцмережі.

Актриса померла вночі після тривалої хвороби. 53-річна Заворотнюк боролася з онкологічним захворюванням, ще з 2019 року перестала брати участь у театральних постановках.

Широку популярність артистці приніс серіал «Моя прекрасна няня», продюсером якого був відомий український режисер і продюсер Олександр Роднянський.

«Сьогодні Анастасія Заворотнюк пішла з життя. Молодою... Я не буду перераховувати ролі Насті в театрі і в кіно. Вона залишилася «нянею Вікою» для багатьох мільйонів людей. І такою її пам'ятатимуть. Красивою, веселою, пустотливою... RIP!", - написав Роднянський у себе в Телеграм і додав фото.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті