Поляки масово скупають нерухомість в Іспанії через страх війни

За останній рік рекордно зросла кількість громадян Польщі, які цікавляться нерухомістю в Іспанії, у 2024 році число польських клієнтів з купівлі житла було утричі більше, ніж у той же період минулого року. Про це з посиланням на іспанського агента нерухомості з району Вілянув повідомило польське видання видання the-warsaw 26 березня. 

"Причин збільшення числа клієнтів (а їх утричі більше, ніж у той же період рік тому) - дві. По-перше, це війна в Україні, по-друге - найвищі ціни на нерухомість у Варшаві", - каже агент.

Він зауважує, що поляки розраховують на бюджетну ціну житла в Іспанії в межах 150 тисяч євро.

"З таким бюджетом це складно, але можливо", - повідомляє також агент.

Зокрема, за його словами, в агентстві CasaViva на Вілянуві можна придбати квартиру в житловому комплексі, що будується, в іспанському місті Естепона. Квартира площею 59 квадратних метрів обійдеться у 186 тисяч євро, а чотирикімнатні апартаменти у 138 квадратних метрів - у 500 тисяч євро.

Підкреслюється, що клієнти-поляки діляться на кілька груп: перша - багатії, яких небагато, друга (велика група) - це пенсіонери. Також після початку війни в Україні в агентство почала звертатися й молодь.

Уточнюється, що про підвищення інтересу поляків до іспанської нерухомості свідчать не тільки слова посередників, а й дані Registradores de España зі збору інформації про угоди з нерухомістю.

"Зростання за останні два роки є очевидним, але на початку цього року він посилився, що, ймовірно, пов'язано з новинами з України. Дедалі частіше з'являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається у розмовах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди бігти у разі війни", - цитує видання представника варшавського агентства "75properties".

Раніше повідомлялось, що все більше громадян Польщі підтримує відправлення польських військ в Україну.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті