Отримають відповідь, на яку не розраховували: Данилов попередив Лукашенка на випадок вторгнення

Секретар РНБО України Олексій Данилов вважає, що білоруський диктатор Лукашенко не розпочне збройну агресію проти України. В іншому випадку він отримає жорстку відповідь. Про це Данилов заявив в інтерв'ю "Настоящему времени".

"Не думаю, що Лукашенко ухвалить таке рішення. Але якщо з боку Білорусі будуть йти війська, як це було 24 лютого, вони отримають таку відповідь, на яку не розраховували", - сказав секретар РНБО.

Він також повідомив, що знає про тиск глави РФ Путіна на Лукашенка.

"Ми розуміємо, що Путін щодня тисне на Лукашенка, щоб той почав збройну агресію з боку Білорусі. Нам усе відомо. Навіть нещодавня зустріч у Сочі була на цю тему", - зазначив Олексій Данилов.

Як повідомлялося, державний секретар Ради безпеки Білорусі Олександр Вольфович 21 вересня заявив, що Білорусі не потрібна мобілізація на тлі оголошення часткової мобілізації у росії.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті