Польський прем'єр закликав Зеленського не ображати поляків

Глава польського уряду Матеуш Моравецький закликав президента України Володимира Зеленського не ображати поляків у контексті його слів під час виступу на Генасамблеї ООН на минулому тижні. Про це Моравецький заявив 25 вересня  під час візиту до міста Краснік Люблінського воєводства,, повідомляє Укрінформ.

Прем’єр Польщі зазначив, що Зеленський "нещодавно здійснив абсолютно непотрібні жести і з його вуст звучали абсолютно недоречні слова".

"Пане Президенте, не смійте ображати поляків. Поляки – горда нація, вони знають, коли потрібно допомагати сусідам, і ми допомагаємо нашим сусідам проти цієї жорстокої російської агресії. Але ми завжди будемо відстоювати свої інтереси і своє добре ім'я”,- підкреслив Моравецький.

Нагадаємо, під час виступу на 78-й Генасамблеї ООН Зеленський у контексті проблем з експортом збіжжя до кількох країн ЄС заявив, що деякі друзі у Європі “роблять із зерна трилер”, допомагаючи цим “підготувати сцену для московського актора”.

Президент Польщі Анджей Дуда згодом заявив, що слова Президента України були “несправедливими”. 

Як повідомлялося, Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті