Польський прем'єр закликав Зеленського не ображати поляків

Глава польського уряду Матеуш Моравецький закликав президента України Володимира Зеленського не ображати поляків у контексті його слів під час виступу на Генасамблеї ООН на минулому тижні. Про це Моравецький заявив 25 вересня  під час візиту до міста Краснік Люблінського воєводства,, повідомляє Укрінформ.

Прем’єр Польщі зазначив, що Зеленський "нещодавно здійснив абсолютно непотрібні жести і з його вуст звучали абсолютно недоречні слова".

"Пане Президенте, не смійте ображати поляків. Поляки – горда нація, вони знають, коли потрібно допомагати сусідам, і ми допомагаємо нашим сусідам проти цієї жорстокої російської агресії. Але ми завжди будемо відстоювати свої інтереси і своє добре ім'я”,- підкреслив Моравецький.

Нагадаємо, під час виступу на 78-й Генасамблеї ООН Зеленський у контексті проблем з експортом збіжжя до кількох країн ЄС заявив, що деякі друзі у Європі “роблять із зерна трилер”, допомагаючи цим “підготувати сцену для московського актора”.

Президент Польщі Анджей Дуда згодом заявив, що слова Президента України були “несправедливими”. 

Як повідомлялося, Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті