Польські перевізники завершили страйк на пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ"

Польські протестувальники 22 квітня розблокували рух вантажівок на міжнародному пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ". Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на Держмитслужбу України. 

Як повідомилляється, перевізники з Польщі завершили страйк о 13:40. Наразі пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ" працює у штатному режимі в обох напрямках.

Як розповіла у коментарі "Суспільному" речниця Волинської митниці Валентина Черниш, станом на ранок 22 квітня в черзі перед пунктом пропуску "Дорогуськ" з боку Польщі було 400 вантажівок. Ще 140 ваговозів очікували перетину кордону в електронній черзі.

"О 13:45 нам сповістили, що працюємо в обох напрямках в штатному режимі, тобто здійснюватимуться пропуск по 600 траспортних засобів в обидві сторони за добу", — сказала речниця.

Як додала Валентина Черниш, нині волинські митники готуються працювати у посиленому режимі, щоб усі водії, які очікують у черзі, могли швидко перетнути кордон.

Нагадаємо, 6 листопада 2023 року польські перевізники розпочали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску "Краківець-Корчова", "Ягодин-Дорогуськ" та "Рава-Руська-Гребенне".

Як повідомлялося, Україна та Польща готові укласти угоду про контроль на спільних прикордонних пунктах.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті