Польські фермери відновили блокаду на двох пунктах пропуску

Польські фермери відновили блокаду на пунктах пропуску "Медика - Шегині" й "Корчова - Краковець" 18 квітня. Про це з посиланням на одного з організаторів блокади, лідера осередку аграріїв "Підкарпатське обмануте село" Романа Кондрува пише "Радіо Свобода".

Фермери пропускатимуть одну вантажівку в годину, інший транспорт їхатиме без перешкод", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що поки що блокада запланована на дві доби, а після цього будуть радитися чи продовжувати чи згортати протест на цих пунктах пропуску.

Раніше з посиланням на Держмитслужбу повідомлялось, що польські фермери відновлять блокування перед пунктом пропуску "Корчова - Краківець".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті