Польські фермери відновлять блокування перед пунктом пропуску "Корчова - Краківець" - Держмитслужба

Завтра, 18 квітня, відповідно до інформації від польської сторони, фермери планують блокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску "Корчова - Краківець". Про це повідомляє Державна митна служба України в телеграм.

Зазначається, що блокування руху розпочнеться з 09:00 й триватиме протягом двох діб до 09:00 20 квітня.

"Пропускна здатність складатиме 1 автомобіль у годину.  Повідомляється, що це не стосуватиметься гуманітарних і військових вантажів", - додає Держмитслужба.

Рух пасажирського транспорту в обидва напрямки не блокуватиметься.

Як відзначали раніше фермери, протести на кордоні триватимуть щонайменше до кінця квітня.

Вчора, 16 квітня, за словами речника Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрія Демченка, протестувальники розблокували рух вантажівок перед пунктом пропуску "Долгобичув-Угринів".

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті