Польські фермери відновлять блокування перед пунктом пропуску "Корчова - Краківець" - Держмитслужба

Завтра, 18 квітня, відповідно до інформації від польської сторони, фермери планують блокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску "Корчова - Краківець". Про це повідомляє Державна митна служба України в телеграм.

Зазначається, що блокування руху розпочнеться з 09:00 й триватиме протягом двох діб до 09:00 20 квітня.

"Пропускна здатність складатиме 1 автомобіль у годину.  Повідомляється, що це не стосуватиметься гуманітарних і військових вантажів", - додає Держмитслужба.

Рух пасажирського транспорту в обидва напрямки не блокуватиметься.

Як відзначали раніше фермери, протести на кордоні триватимуть щонайменше до кінця квітня.

Вчора, 16 квітня, за словами речника Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрія Демченка, протестувальники розблокували рух вантажівок перед пунктом пропуску "Долгобичув-Угринів".

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті