Польські фермери йдуть із протестом на Варшаву. Дональд Туск заявив, що вони можуть розраховувати на нього 

У вівторок, 27 лютого, польські фермери планують розпочати акцію протесту у Варшаві під гаслом "Зоряний марш на столицю". Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на радіо RMF24.

Згідно з інформацією, фермери планують зібратися перед Палацом культури і науки, потім пройти до Сейму, і до канцелярії прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска.

Вказується, що польські аграрії вимагають обмежити імпорт сільськогосподарської продукції з України та виходу уряду Польщі із "зеленої угоди" ЄС.

Раніше Туск заявив, що уряд шукатиме рішення для фермерів за допомогою внутрішніх заходів і шляхом переговорів з Україною та європейськими інституціями.

"Ми шукатимемо захисні рішення для польських фермерів як за допомогою внутрішніх заходів, так і шляхом подальших переговорів з Україною та європейськими інституціями. Ми маємо зробити так, щоб негативні наслідки лібералізації торгівлі з Україною були менш серйозними та компенсувати їх, наскільки це можливо. І тут польські фермери можуть розраховувати на мене", - сказав прем'єр-міністр Польщі.

"Зелена угода" ЄС - план досягнення нульового нетто-викиду парникових газів і нульового сумарного забруднення довкілля шляхом переходу від використання викопних до поновлюваних джерел енергії та сировини в країнах-членах Європейського Союзу до 2050 року. Метою заходів плану є боротьба з глобальним потеплінням і забрудненням навколишнього середовища. Ухвалено Європейською комісією 11 грудня 2019 року.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті