Польські фермери йдуть із протестом на Варшаву. Дональд Туск заявив, що вони можуть розраховувати на нього 

У вівторок, 27 лютого, польські фермери планують розпочати акцію протесту у Варшаві під гаслом "Зоряний марш на столицю". Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на радіо RMF24.

Згідно з інформацією, фермери планують зібратися перед Палацом культури і науки, потім пройти до Сейму, і до канцелярії прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска.

Вказується, що польські аграрії вимагають обмежити імпорт сільськогосподарської продукції з України та виходу уряду Польщі із "зеленої угоди" ЄС.

Раніше Туск заявив, що уряд шукатиме рішення для фермерів за допомогою внутрішніх заходів і шляхом переговорів з Україною та європейськими інституціями.

"Ми шукатимемо захисні рішення для польських фермерів як за допомогою внутрішніх заходів, так і шляхом подальших переговорів з Україною та європейськими інституціями. Ми маємо зробити так, щоб негативні наслідки лібералізації торгівлі з Україною були менш серйозними та компенсувати їх, наскільки це можливо. І тут польські фермери можуть розраховувати на мене", - сказав прем'єр-міністр Польщі.

"Зелена угода" ЄС - план досягнення нульового нетто-викиду парникових газів і нульового сумарного забруднення довкілля шляхом переходу від використання викопних до поновлюваних джерел енергії та сировини в країнах-членах Європейського Союзу до 2050 року. Метою заходів плану є боротьба з глобальним потеплінням і забрудненням навколишнього середовища. Ухвалено Європейською комісією 11 грудня 2019 року.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті