"Польщі не потрібні проблеми єврозони": Дуда заявив, що в країні залишиться одна валюта

Дуда заявив, що в Польщі не вводитиметься євро не рівні зі злотим, бо країні "не потрібні проблеми єврозони". Про це йдеться в інтерв'ю польському виданню Fakt.pl, опублікованому 22 квітня.

"Сьогодні нам не потрібні проблеми єврозони. Я думаю так", - відповів Дуда на питання, чи варто вводити євро в Польщі.

"У нас є польський злотий, який є нашою національною валютою, вписаний у нашу конституцію, що також гарантує нам певну подушку фінансової та грошової безпеки. Це також дає нам незалежність і можливість діяти в кризових ситуаціях", - підкреслив Дуда.

Раніше повідомлялось, що Дуда пояснив свою готовність розмістити в Польщі ядерну зброю НАТО.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті