Польща закликала своїх громадян покинути РФ після арешту американського журналіста

Влада Польщі активізувала заклики до своїх громадян покинути територію росії після арешту журналіста Wall Street Journal. Про це 31 березня у Twitter повідомило Міністерство закордонних справ Польщі.

"МЗС нагадує про попередження для подорожуючих до Російської Федерації, яке залишається чинним. У зв'язку із ситуацією в Україні та обмеженими можливостями повернення до Польщі МЗС рекомендує уникати всім поїздок до Росії", - повідомили у відомстві.

Тим же громадянам Польщі, які вже перебувають у росії, польські дипломати радять покинути країну комерційними та приватними засобами. Цей заклик прокоментував і прес-секретар міністра закордонних справ Польщі Лукаш Ясіна.

"Це особливо важливо в контексті інформації про арешт Евана Гершковича", - додав він.

Нагадаємо, напередодні з аналогічним закликом до своїх громадян звернулася і влада США.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті