Польща закликала своїх громадян покинути РФ після арешту американського журналіста

Влада Польщі активізувала заклики до своїх громадян покинути територію росії після арешту журналіста Wall Street Journal. Про це 31 березня у Twitter повідомило Міністерство закордонних справ Польщі.

"МЗС нагадує про попередження для подорожуючих до Російської Федерації, яке залишається чинним. У зв'язку із ситуацією в Україні та обмеженими можливостями повернення до Польщі МЗС рекомендує уникати всім поїздок до Росії", - повідомили у відомстві.

Тим же громадянам Польщі, які вже перебувають у росії, польські дипломати радять покинути країну комерційними та приватними засобами. Цей заклик прокоментував і прес-секретар міністра закордонних справ Польщі Лукаш Ясіна.

"Це особливо важливо в контексті інформації про арешт Евана Гершковича", - додав він.

Нагадаємо, напередодні з аналогічним закликом до своїх громадян звернулася і влада США.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті