Польща вітає рішення МКС щодо видачі ордеру на арешт путіна

Польща вітає рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі щодо видачі ордеру на арешт путіна. Про це заявив уповноважений уряду з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин, - повідомляє "Польське радіо".

Станіслав Жарин підкреслив, що цей ордер є виправданим і добре задокументованим.

«Ми маємо справу з жорстоким вторгненням росії в Україну, серією злочинів, які є прямим наслідком особистих рішень владіміра путіна та системних дій російської держави на чолі з путіним», - підкреслив міністр Жарин.

Він нагадав, що російського президента звинуватили в участі у вивезенні дітей з окупованих територій України до РФ. Станіслав Жарин заявив, що російські військові викрадають українських дітей і переправляють їх углиб росії. Він зазначив, що це не лише процес морального руйнування українського суспільства, а процес геноциду. Він додав, що йдеться про свідоме знищення української нації та денаціоналізацію викрадених дітей.

Як повідомлялося, у Чехії вітають видачу Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт путіна.

Президент Зеленський назвав ордер на арешт путіна "історичним рішенням, з якого почнеться історична відповідальність".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті