Польща без згоди НАТО не буде збивати російські ракети над Україною

Польща не виконає вимогу Києва збивати російські ракети, що летять у напрямку Західної України без рішення всього НАТО. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр національної оборони Владислав Косіняк-Камиш в інтерв'ю Польському радіо.

Він зазначив, що інша ситуація стосується ракет, які пролітають над польською територією.

Владислав Косіняк-Камиш нагадав, що Україна вже давно виступає за те, щоб ракети, які летять у західному напрямку, збивалися з території країн НАТО. Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що Польща не прийматиме жодних рішень з цього питання самостійно, і що це має бути рішення всього НАТО.

Очільник Міноборони додав, що такого консенсусу в НАТО немає, і вказав на позицію Білого дому, який заявив, що не хоче ескалації конфлікту.

«Звичайно, існують інші процедури щодо ракет на території республіки. Тоді це наше рішення», — заявив він.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті