Полонений "мобік": "Я не зрозумів цих товаришів з "денеер". День розпочинається з бульбулятора, у командира елітний бульбулятор..."

"Я не зрозумів, що ми там робимо. Особливо я не зрозумів цих товаришів з "денеер". У них день розпочинається з бульбулятора. Оце мене насторожило. У нас свій бульбулятор, у командира елітний бульбулятор", – розповідає про бойовиків "ДНР" і про свій досвід "служби" полонений росіянин В’ячеслав Єрьомін. Відео допиту опублікувала Державна Прикордонна служба України у своєму телеграм-каналі 27 липня.

Зазначається, що чоловік був мобілізований наприкінці січня 2023 року в 9-й окремий полк морської піхоти РФ (формально у підпорядкуванні так званої "ДНР").

Під час цієї добровільної розмови Єрьомін також розповів про те, як ватажки квазіреспублік відправляють росіян на вірну смерть, а самі сидять в тилу та присвоюють зарплати своїх солдатів.

Полонений наголосив, що надзвичайно розчарувався у війні, яку розпочала росія, і планує написати книжку про цілковитий хаос у лавах військ РФ і своє перебування там.

Раніше було опубліковано відео допиту чукчі, який ішов "на будівельні роботи", а опинився на війні в Україні й у полоні: "Командир вистрілив мені у сідницю, але я втік".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті