Полковник ДСНС продавав крадене у "рятувальників" пальне з міні-АЗС на території свого маєтку - ДБР

Полковник ДСНС та група спільників продавали пальне, яке виділялося ДСНС для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, проведення розмінування, а також евакуації людей з прифронтових територій. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань у своєму телеграм-каналі 8 вересня.

"Розкрадання пального були настільки масштабними, що посадовець облаштував міні-АЗС прямо на території власного маєтку. Сума збитків держави складає понад 2,3 млн грн. Крім того, водіями для перевезення пального залучались чинні співробітники ДСНС", - розповіли у ДБР.

Державне бюро розслідувань зазначило, що за їх клопотанням суд арештував земельну ділянку площею 1,9 га, елітний будинок у прибереженій зоні Запоріжжя площею 176 кв. м, автомобіль Toyota Land Cruiser, вантажний автомобіль ЗАЗ та банківські рахунки полковника.

Також вилучено автомобілі Mercedes-Benz Actros та DAF CF, арештовано грошові кошти фігуранта - понад 5,5 млн грн (у гривневому еквіваленті).

Один млн. гривень підлеглого та найближчого спільника полковника ДСНС арештовано та передано в управління АРМА.

Як повідомлялось раніше, посадовець військкомату постачав психотропні речовини своєму керівництву.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті