Поліція вже вилучила 35 тисяч справ військовозобов'язаних, з них - 7,5 тисяч з ознаками фіктивності

Українські правоохоронці вже вилучили 35 тисяч особових справ військовозобов'язаних, з них 7,5 тисяч мають ознаки фіктивності, і тепер у цих справах ухвалюватиметься повторне рішення після ретельної перевірки. Про це повідомив заступник голови Нацполіції України Дмитро Тишлеко в ефірі національного телемарафону 25 вересня.

В стислі терміни Національною поліцією було проведено сотні обшуків по всій країні. Вони були проведені у військово-лікарських комісіях та медико-соціальних експертних комісіях всіх рівнів, і обласних, і регіональних, і районних", - йдеться у заяві.

За його словами, було вилучено на сьогодні 35 000 особових справ, з них першочергово, на думку поліції, виявлено 7,5 тисяч справ, які мають ознаки фіктивності

"5800 таких справ було вже відправлено на переогляд з долученням до чого процесу певних спеціалістів для ретельного вивчення та прийняття по ньому повторного рішення", - додав Тишлек.

Також він пояснив, що це великий масив документів і він не виконаний на 100% на сьогоднішній день. Саме тому поліція ще вилучає та перевіряє документацію, а пізніше спеціалісти в межах слідчого процесу нададуть вичерпні відповіді.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про перевірку всіх рішень військово-лікарських комісій, які були ухвалені з 24 лютого 2022 року.. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті