Поліція спростувала фейк про нібито "здачу" Куп'янська рашистам - намагаються посіяти паніку

У поліції спростували інформацію про нібито "захоплення" Куп'янська Харківської області та назвали її "вкиданням" та провокацією. Про це 3 лютого у Telegram повідомили представники поліції Харківської області.

"У пабликах поширилася інформація, що місто нібито "здали росіянам". Це абсолютно не відповідає дійсності! Наші збройні сили, територіальна оборона, поліція, Нацгвардія надійно стоять на рубежах захисту Харківської області та щодня зміцнюють свої сили", - повідомили правоохоронці.

У поліції зазначили, що такі фейки є спробою посіяти паніку серед місцевого населення. Причому окупанти здійснюють такі "вкидання" паралельно з постійними обстрілами звільнених територій. Все це робиться, щоб маніпулювати громадською думкою та підірвати довіру громадян до влади та сил оборони.

"У Куп'янську гідно несе службу районний відділ поліції, виконує у цілодобовому режимі важливі завдання з охорони громадського порядку, документування злочинів окупантів, надає допомогу населенню, патрулює вулиці міста, чергує на блокпостах, забезпечує безпеку населення під час евакуації. Ми не поступимося ворогові та миліметром нашої рідної землі і відстоюватимемо мир і свободу в будь-яких умовах!" – додали у поліції регіону.

Нагадаємо, що наприкінці січня внаслідок чергового обстрілу Харківщини у Куп'янську загинула людина.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті