Поліція спростувала фейк про нібито "здачу" Куп'янська рашистам - намагаються посіяти паніку

У поліції спростували інформацію про нібито "захоплення" Куп'янська Харківської області та назвали її "вкиданням" та провокацією. Про це 3 лютого у Telegram повідомили представники поліції Харківської області.

"У пабликах поширилася інформація, що місто нібито "здали росіянам". Це абсолютно не відповідає дійсності! Наші збройні сили, територіальна оборона, поліція, Нацгвардія надійно стоять на рубежах захисту Харківської області та щодня зміцнюють свої сили", - повідомили правоохоронці.

У поліції зазначили, що такі фейки є спробою посіяти паніку серед місцевого населення. Причому окупанти здійснюють такі "вкидання" паралельно з постійними обстрілами звільнених територій. Все це робиться, щоб маніпулювати громадською думкою та підірвати довіру громадян до влади та сил оборони.

"У Куп'янську гідно несе службу районний відділ поліції, виконує у цілодобовому режимі важливі завдання з охорони громадського порядку, документування злочинів окупантів, надає допомогу населенню, патрулює вулиці міста, чергує на блокпостах, забезпечує безпеку населення під час евакуації. Ми не поступимося ворогові та миліметром нашої рідної землі і відстоюватимемо мир і свободу в будь-яких умовах!" – додали у поліції регіону.

Нагадаємо, що наприкінці січня внаслідок чергового обстрілу Харківщини у Куп'янську загинула людина.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті