Поліція спростувала фейк про нібито "здачу" Куп'янська рашистам - намагаються посіяти паніку

У поліції спростували інформацію про нібито "захоплення" Куп'янська Харківської області та назвали її "вкиданням" та провокацією. Про це 3 лютого у Telegram повідомили представники поліції Харківської області.

"У пабликах поширилася інформація, що місто нібито "здали росіянам". Це абсолютно не відповідає дійсності! Наші збройні сили, територіальна оборона, поліція, Нацгвардія надійно стоять на рубежах захисту Харківської області та щодня зміцнюють свої сили", - повідомили правоохоронці.

У поліції зазначили, що такі фейки є спробою посіяти паніку серед місцевого населення. Причому окупанти здійснюють такі "вкидання" паралельно з постійними обстрілами звільнених територій. Все це робиться, щоб маніпулювати громадською думкою та підірвати довіру громадян до влади та сил оборони.

"У Куп'янську гідно несе службу районний відділ поліції, виконує у цілодобовому режимі важливі завдання з охорони громадського порядку, документування злочинів окупантів, надає допомогу населенню, патрулює вулиці міста, чергує на блокпостах, забезпечує безпеку населення під час евакуації. Ми не поступимося ворогові та миліметром нашої рідної землі і відстоюватимемо мир і свободу в будь-яких умовах!" – додали у поліції регіону.

Нагадаємо, що наприкінці січня внаслідок чергового обстрілу Харківщини у Куп'янську загинула людина.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті