Поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі у котячому притулку

Столичні поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом пожежі у притулку для тварин "Котохата", в якій загинуло сім котів. Про це повідомляє поліція Києва у Телеграм 24 вересня.

"В наслідок пожежі 7 котів загинуло, інших вдалось врятувати. Слідчі дії тривають", зазначається у повідомлені.

За інформацією поліції, подія сталась на вулиці Заболотного вчора, 23 вересня, близько 23:00 години. Попередньо встановлено, що у притулку перебувало близько 60 котів, 7 з яких загинули внаслідок пожежі, інші з опіками доставлені у ветеринарну клініку.

Відомо, що за вказаною адресою волонтери самостійно звели притулок для котів. Місцеві жителі опікувались тваринами та наглядали за ними.

Нагадаємо, що у Києві підірвали притулок для тварин.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті