Поліцейські з "Білого ангела" потрапили під обстріл біля Часового Яру - поранено 5 осіб

Російські війська обстріляли групу поліцейських поблизу Часового Яру на Донеччині та поранили п'ятьох правоохоронців. Про це 15 травня у Facebook повідомила пресслужба Нацполіції.

"Сьогодні автомобіль поліцейського підрозділу "Білий ангел" потрапив під обстріл у Донецькій області", - повідомили правоохоронці.

Росіяни завдали удару в районі Часового Яру Бахмутського району. Варто зазначити, що підрозділ "Білий янгол" займається евакуацією цивільних, наданням медичної допомоги та доставки гуманітарної допомоги туди, куди не можуть заїхати жодні волонтери.

"П'ять поліцейських екіпажу отримали поранення. Вони самі вибралися із зони ураження, їм надано медичну допомогу. Стан правоохоронців з'ясовується", - додали в поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що інший екіпаж "білих ангелів" також потрапив під обстріл у районі Красногорівки.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті