Поліцейські вивезли останню дитину з села Зарічне у Лиманській громаді

Поліцейський евакуаційний екіпаж "Білий Янгол" евакуював останню дитину з села Зарічне Лиманської громади, що на Донеччині. Про це 13 вересня повідомляє поліція регіону.

Як зазначається, останніми місяцями Зарічне потерпає від постійних обстрілів з боку російської арміїї, яка веде наступальні дії на цьому напрямку. Залишатися в населеному пункті небезпечно, тому поліцейські вмовляють місцевих жителів звідти виїхати. 

Дев’ятирічний Тимофій жив у селі зі своєю 77-річною бабусею в будинку, де через обстріли не залишилося жодного вікна. Потужні влучання ворожих снарядів він перечікував у кімнаті, адже підвалу в оселі немає.

Поліцейські переконали жінку виїхати з онуком хоча б до Лиману, де підготували для них будинок.

У визначений час екіпаж "Білий Янгол" із ювенальним поліцейським прибув за родиною. Тимофія з бабусею доставили до міста. Правоохоронці заздалегідь знайшли житло, де у хлопчика буде своя кімната і навіть настільний футбол.

Наразі сім’я облаштовується на новому місці. Інспектор з ювенальної превенції організував умови для навчання дитини, а також взяв на контроль побутові проблеми родини.

Як повідомлялося, обов'язкову евакуацію дітей розпочали ще в 9 населених пунктах Донецької області.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті