Поліцейські Луганщини доставили до звільненого села Невське продукти, ліхтарі, свічки, паливо

Поліцейські Луганської області доставили до звільненого села Невське Сватівського району продукти харчування, ліхтарі, свічки, паливо. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі.

"Бійці батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Луганській області доставили до с. Невське Сватівського району гуманітарний вантаж від обласної військової адміністрації", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що загалом мешканцям села доправлено 100 продуктових наборів, 100 ліхтарів, свічки та бензин для генератора.

Підкреслюється, що такі гуманітарні конвої наразі – єдина підтримка для більш ніж ста мешканців прифронтового села, адже там відсутні комунікації, а населений пункт перебуває під постійним обстрілом окупантів.

Раніше з відео повідомлялось, що село Невське на Луганщині щодня потерпає від російських обстрілів.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті