Поліцейські доставили новий гуманітарний вантаж мешканцям деокупованої Луганщини й дали можливість зателефонувати

Поліцейські привезли новий гуманітарний вантаж у деокуповані села Луганської області. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 20 липня.

"Цього разу, попри обстріли, поліцейським вдалося привезти та роздати мешканцям селищ Невське, Макіївка, Греківка та Новолюбівка від Красноріченської територіальної громади – свіжий хліб, а від Червоного Хреста України продуктові та гігієнічні набори", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що також правоохоронці дали можливість людям вийти на зв’язок з рідними через супутниковий зв’язок Starlink.

Раніше повідомлялось, що до деокупованих сіл Луганщини поліція доставила продукти і засоби гігієни. У мешканців зібрали заявки щодо поновлення пенсій.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті