Поліцейскі доставили до фронтової Макіїівки на Луганщині питну воду та евакуювали жінку

Полійейскьі Луганщини евакуювали жінку Із фронтової Макіївки та доставили до села найнеобхідніше місцевим жителям, включаючи питну воду та гуманітарну допомогу. Про це 25 квітня повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Сьогодні поліцейські, які несуть службу вздовж лінії зіткнення, привезли гуманітарну допомогу до деокупованої Макіївки. 

Вони доставили місцевим мешканцям продуктові, гігієнічні набори та питну воду від Красноріченської територіальної громади.

Також вдалося вмовити та евакуювати до Слов'янська 60-річну жінку. Потім вона поїхала поїздом до сестри", - повідомив очільник Луганської ОВА. 

Як повідомлялося, евакуація з Красногорівки на Донеччині триває на межі можливого, поліцейські щодня рятують по 10-20 мешканців. 

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті