Евакуація з Красногорівки триває на межі можливого, поліцейські щодня рятують по 10-20 мешканців

Щодня з Красногорівки на Донеччині поліцейські евакуюють по 10-20 мешканців. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомила поліція Донеччини в Телеграм.

"Евакуація з Красногорівки - на межі можливого. Втім, щодня поліцейські рятують по 10-20 мешканців", - сказано в повідомленні. 

На відео показано, як поліцейський під обстрілом веде до бронеавтомобіля літню жінку, яка не бачить - малесенькими кроками, бо йти швидше вона не в змозі. Поруч у кущах лежить на землі, перечікуючи небезпеку, її 84-річний сусід, якого обіймає інший "білий янгол". 

"Увесь час над екіпажем кружляє ворожий дрон, який спрямовує удари артилерії. Проте групі "Білий Янгол" вдається доставити людей у безпечне місце цілими й неушкодженими. Ризикують життям заради красногорівців начальник поліції Курахового Артем Щусь та його напарники Василь Піпа, Рустам Лукомський і Володимир Райвич", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині з лінії фронту за добу евакуювалось 1085 осіб, у тому числі 118 дітей.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті